Zadzwoń do nas
22 122 02 32

i

Versapers 4G Wyciskarka wolnoobrotowa 10 lat GWARANCJI

Produkt dostępny

Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Versapers 4G

  • Pionowa wyciskarka do soków, mocna i cicha

  • Nowy ślimak do lepszego krojenia : najlepsza skuteczność

  • Słaba prędkość 43 obroty/min

  • Bardzo łatwa w czyszczeniu

Nowość

Oblicz wysokość raty Oblicz wysokość raty

VERSAPERS 4G - NOWEJ GENERACJI PIONOWA WOLNOOBROTOWA WYCISKARKA DO SOKÓW

versapers-4g-gustopremium"JUICING"

Od 20 lat w Stanach Zjednoczonych rozwija się ruch bio zwany Juicing .Od niedawna jest on również modny w Polsce. Ten prawdziwy fenomen polega na produkowaniu w domu soku z surowych owoców i warzyw i na ich spożywaniu kilka razy dziennie. Dzięki temu dostarczamy organizmowi substancje odżywcze, minerały i witaminy w czystej postaci. Soki mogą być robione tylko z warzyw albo mieszanki owoców i warzyw a czasem nawet ziół. Te naturalne soki pozwalają oczyścić organizm z toksyn i dostarczyć mu dawkę regenerującą.


wyciskarka- pionowa-versapers-gustopremiumKURACJA SOKOWA

Łatwo skomponować soki każdego dnia przy użyciu wyciskarki. Co więcej, kuracja sokowa może oczyścić niektóre organy jak płuca, wątrobę i skórę aby zapewnić ich prawidłowe funkcjonowanie. Taka kuracja pozwala wyeliminować toksyny które zalegają w organizmie. Warto wiedzieć, że soki z warzyw wspomagają odnowę ciała podczas gdy soki z owoców zapewniają jego oczyszczenie.


WYCISKARKA VERSAPERS 4G - NOWA GENERACJA


Wyciskarka do soków VERSAPERS 4G jest nowym produktem marki VERSAPERS. Z powolną prędkością 43 obr/minutę, oferuje wspaniały sok i jeden z najbardziej delikatnych na rynku zachowując w nim witaminy, enzymy i inne substancje odżywcze.Versapers 4G jest wysokiej jakości wyciskarką do soków. To nowa generacja urządzeń do robienia soków owocowych i warzywnych w domu. Jej prędkość 43 obroty na minutę powoduje, że to ciche urządzenie pozwala zachować substancje odżywcze i witaminy w soku. Idealnie oddziela miąższ od soku, niczego nie miesza. Otrzymujesz więc to co najlepsze z produktu. W przypadku wyciskania soku z migdałów możesz wykorzystać suchy miąższ do zrobienia ciasta i w ten sposób unikasz marnowania żywności. Możesz przygotować koktajle jakie chcesz, a także mleczko migdałowe, orzechowe lub kokosowe.

PRZEPIS NA SUKCES

Ta wyciskarka do soków o innowacyjnym wyglądzie posiada zatyczkę na podstawie, pozwalającą ograniczyć napowietrzanie soków i ułatwia ich mieszanie. Zawiera również wyłącznik biegów w tył i w przód aby ułatwić jej użytkowanie. Wyciskarka wolnoobrotowa VERSAPERS posiada w zestawie dwa filtry, duże sito na owoce i warzywa włókniste i sito bardziej cienkie na pomarańcze i cytrusy pomocne przy wyborze konsystencji soku. To urządzenie jest bez BPA . Misa wyciskarki do soków VERSAPERS 4G jest większa niż tej 3 G (500 ml) i pozwala więc wycisnąć większą ilość soku. Co więcej, w tej nowej generacji misa jest nieco ulepszona co ułatwia jej czyszczenie.


versapers-4g-gusto-premiumKIEDY TECHNOLOGIA JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Szerokość : 17,8 cm

Długość : 25,1 cm

Wysokość : 41,1 cm

Ciężar : 6,2 kg

Moc: 150 W

Prędkość : 43 obroty / min

Gwarancja : 10 lat na silnik i 2 lata na części przy normalnym użytkowaniu

Gwarancja, że nie zawiera BPA : tak

Zawartość zestawu : Szczotka do czyszczenia, korek pozwalający mieszać soki już w misie, , silikonowy wyłącznik, 2 filtry o dwóch rozmiarach do odsączania miąższu. Instrukcja obsługi

Hauteur : 41.1 cm
Largeur : 17.8 cm
Profondeur : 25.1 cm
Poids : 6,2 kg
Compositions : Plastique sans BPA
Styles : 150 watts
Propriétés : Monovis
Contenu de l’emballage : 2 filtres sont fournis avec deux tailles de perforation pour plus ou moins de pulpe, 1 livre de recettes de 60 pages. Tous les accessoires en contact avec les jus sont sans BPA.

Podobne Produkty

Ta strona korzysta z plików cookie w celu lepszego świadczenia usług. Pozostając na stronie akceptujesz regulamin. OK
zostaw swój numer