Zadzwoń do nas
22 122 02 32

i

Wellra TGJ50S Wyciskarka wolnoobrotowa 10 lat GWARANCJI

2 090,00 zł

1 999,00 zł
Produkt dostępny

Wyciskarka do soków Wellra TGJ50S

Wellra produkuje wyciskarkę do soków Wellra TGJ 50S jako marka własna, ale również identyczny produkt Yden TG 100 pod marką dystrybutora Yden.

Jeden wariant dla dwóch modeli :

  • Wyciskarka do soków Wellra : z trzema sitami (sok, smoothie, sorbet)

  • Wyciskarka do soków Yden : z 2 sitami (sok, smoothie)

Nowość

Ilość - +
Oblicz wysokość raty Oblicz wysokość raty

ODKRYJ ZALETY WYCISKARKI DWUŚLIMAKOWEJ DO SOKÓW WELLRA TGJ 50S

wellra-tgj50s-gustopremiumNOWA DWUŚLIMAKOWA WYCISKARKA ZE STALI NIERDZEWNEJ


Naturalne soki są zdrowsze i smaczne. Z wyciskarką do soków Wellra będziesz mógł przygotować świeże soki z różnych owoców i warzyw oraz ziół. Soki ułatwiające trawienie, staną się szybko codziennym naturalnym napojem. Kompaktowa budowa spowoduje, że wolnoobrotowa wyciskarka Wellra TGJ 50S, będzie codziennym partnerem dobrego samopoczucia.


Wyciskarka do soków Wellra TGJ 50S dostarcza około 20% soku więcej, gdyż pozostający miąższ jest zdecydowanie bardziej suchy.

wellraTGJ50S-gustopremiumWYCISKARKA WELLRA -  DWUŚLIMAKOWA TECHNOLOGIA


Oto dwuślimakowa pozioma wyciskarka do soków WELLRA w przystępnej cenie. System podwójnego ślimaka wyciska najlepiej ponieważ nacisk na owoce i warzywa jest dużo większy niż w przypadku systemu jednoślimakowego. Wyciskarka do soków Wellra TGJ 50S może wycisnąć sok ze wszystkich owoców i warzyw. Nieważne czy są to warzywa i owoce miękkie, twarde czy włókniste albo spoiste a nawet zioła. Jej moc 3 koni zdecydowanie wyższa niż w przypadku innych wyciskarek i dwuślimakowa technologia powodują, że jest ona zdecydowanym sprzymierzeńcem w kuchni.

wellra-gustopremiumWYCISKARKA WELLRA - JESZCZE LEPSZY SOK


Wyciskanie za pomocą dwuślimakowej technologii pozwala otrzymać sok bardziej płynny z małą ilością miąższu, a więc sok bardziej smaczny i przyjemniejszy do picia. Oryginalne trzy sita w zestawie pozwalają zaadaptować się do każdej sytuacji: cienkie sito dla warzyw włóknistych i liściastych, sito z grubymi otworami dla uzyskania soku z miękkich owoców.

TŁOCZEK Z DREWNA DLA UZYSKANIA WIĘKSZEJ NATURALNOŚCI


Wyciskarka wolnoobrotowa Wellra wraz z tłoczkiem z drewna jest gwarantem, że dodatki są w 100% naturalne. Drewniany popychacz odporny i elastyczny ułatwia wyciskanie soku z owoców i warzyw bez większego wysiłku. W ten sposób w wyciskarkach Wellra TGJ 50 S kontakt owoców i warzyw z elementami plastikowymi jest niemożliwy.

wycisrkarka-dwuślimakowa-wellratgj50s-gustopremiumKIEDY TECHNIKA JEST NA WYCIĄGNIĘCIE REKI


Wymiary
: 41 x 31 x 28 cm

Model : TGJ 50S

Ciężar : 8.5 kg netto

Moc: 150 W

Zasilanie : 220-240 V

Prędkość : 160 obrotów / min

Metoda wyciskania : system dwuślimakowy

Wentylacja silnika : zawarta

Użytkowanie : 30 minut bez przerwy

Gwarancja : 10 lat na silnik i 2 lata na części w przypadku normalnego użytkowania

Pojemność dzbana : 500 ml

W zestawie : podwójny ślimak , 1 sito na sok, 1 sito na smoothie, 1 sito na sorbet ; pojemnik na sok i na pulpę, plastikowy tłoczek, drewniany tłoczek, szczotka do czyszczenia, przesiewacz, sito, instrukcja obsługi w języku angielskim

Hauteur : 410
Largeur : 310
Profondeur : 280
Poids : 8.5
Compositions : Plastique sans BPA
Styles : 150 watts
Propriétés : Double vis en acier inoxydable
Contenu de l’emballage : Double vis, livré avec 1 tamis à jus, 1 tamis à smoothies, 1 tamis à sorbets ; 1 récipient à pulpe et 1 récipient à jus, 1 poussoir en bois, 1 brosse de nettoyage, 1 passoire, 1 manuel d’utilisation

Podobne Produkty

Ta strona korzysta z plików cookie w celu lepszego świadczenia usług. Pozostając na stronie akceptujesz regulamin. OK
zostaw swój numer