Zadzwoń do nas
22 122 02 32

i

Dehydrylator Sedona COMBO SD P9150

Brak produktu

Dehydrylator Sedona COMBO SD P9150 - suszarka do owoców i warzyw

  • Funkcje «Fast» i «Row» : termostat i sekwencyjny timer do regulowania dwóch poziomów temperatury

  • Produkt ze stali nierdzewnej

  • Regulowana temperatura od 30°C do 68°C

  • 2  strefy wentylacji pozwalające osuszać na całej powierzchni lub tylko na jej części

TS-SCB

Nowość

Oblicz wysokość raty Oblicz wysokość raty

ODKRYJ SZYBKO DIETĘ "RAWFOOD" Z SUSZARKĄ DO WARZYW SEDONA COMBO P-9150

CO TO JEST SUROWA DIETA ?

Jest to sposób odżywiania produktami pochodzącymi prosto z natury i zawierającymi dużą ilość substancji odżywczych. Zdrowa dieta składa się z surowych produktów bez dodatków zgodnie z zapotrzebowaniem organizmu. Dieta ta, zwana również Raw Food, stała się nowym nurtem w kuchni gdzie je się tylko sałaty i produkty surowe. Składa się z różnych produktów (warzywa, owoce, kiełki, owoce nerkowca) i pozwala odkryć smaczne przepisy.

dehydrylator-sedonacombo-sdp150-gustopremiumSUSZENIE JAK TO DZIAŁA ?

Jest to proces pozwalający na powolne suszeni owoców i warzyw aby zachować w nich na dłużej witaminy, enzymy i minerały. Ta technika powolnego suszenia ogranicza rozmnażanie się bakterii i mikroorganizmów dzięki braku wilgoci aby zachować to co najlepsze w produktach. Suszenie nie może przekroczyć 40oC, a powietrze jest ogrzewane przez wiele godzin.dehydrylator-sedona-combo-gustopremiumFUNKCJE FAST I ROW : 2 TEMPERATURY I 2 RÓŻNE CZASY SUSZENIA

Możesz wybrać spośród dwóch nowych funkcji «Fast» i « Row» : 2 temperatury i 2 różne czasy osuszania :

Funkcja  Fast (szybko) : do przygotowywania płynnych ciast. Suszarka osusza szybciej i produkty dzięki temperaturze 65°C. Jednak produkty nie osiągają tej temperatury ze względu na ich zawartość wody i przez to zachowują składniki odżywcze.

Funkcja Raw (surowe) : ta funkcja pozwala suszyć produkty i utrzymać ich jakość dzięki stałej temperaturze 45°C. Witaminy, enzymy i minerały są zachowane w produktach.

Funkcja Fast i Row : Podczas pierwszych godzin suszenia temperatura suszenia może być wyższa ( 60-68°C) a następnie normalna około 40°C. To pozwala na szybsze suszenie wszystkich produktów zwłaszcza tych w których jest dużo wody. Nie ma potrzeby ręcznej regulacji; suszarka robi wszystko automatycznie. Nawet w tych wysokich temperaturach w początkowej fazie suszenia jakość produktów jest zapewniona. Ta funkcja pozwala uniknąć fermentacji produktów podczas procesu suszenia zachowując w nich substancje odżywcze i enzymy.

Te nowe funkcje są świetnym postępem w suszeniu owoców i warzyw. Funkcje mogą być uruchamiane niezależnie od siebie, ale wielkim wyczynem jest możliwość ich jednoczesnego uruchomienia. Suszarka Sedona Combo, poza zachowaniem substancji odżywczych, minerałów i enzymów pozwala oszczędzić energię, ponieważ suszenie przebiega szybciej w porównaniu z innymi suszarkami.

PROCES SUSZENIA POZWALAJĄCY ZACHOWAĆ ENZYMY I SUBSTANCJE ODŻYWCZE

Nieważne czy to owoce, warzywa czy produkty spożywcze. Ich suszenie dostarcza organizmowi wiele dobroczynnych składników. Suszarka Sedona używa szybkiego procesu suszenia co pozwala uniknąć ich fermentacji, ogranicza rozwój bakterii i zachowuje smak produktów spożywczych. W ten sposób woda z owoców i warzyw szybko odparowuje przy niskiej temperaturze pozwalając zachować w produktach enzymy i antyoksydanty stanowiące ważną bazę dla naszego organizmu.

suszarka-do-warzyw-sedona-combo-gustopremiumPORĘCZNA I KOMPAKTOWA SUSZARKA SEDONA COMBO JEST STWORZONA DO KUCHNI

Bardzo praktyczna suszarka do warzyw i owoców Sedona Combo jest złożona z 9 tacek i 1 tacy do odpadów łatwej w czyszczeniu. Ta suszarka może być łatwo przechowywana w szafce kuchennej. Jest poręczna, intuicyjna i cicha.


KIEDY TECHNIKA JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI !

Wymiary : Szerokość 43 cm, Głębokość 45 cm, Wysokość 32 cm

Waga : 10 kg netto

Pojemność : 9 tacek i 1 tacka na odpady

Wolny od BPA : tak

Gwarancja : 5 lat w warunkach normalnego użytkowania

Hauteur : 36 cm
Largeur : 51 cm
Profondeur : 43 cm
Poids : 14.5 kg
Compositions : Plastique sans BPA
Styles : 600 watts

Podobne Produkty

Ta strona korzysta z plików cookie w celu lepszego świadczenia usług. Pozostając na stronie akceptujesz regulamin. OK
zostaw swój numer